KELine duplex LC-ST patch kábel, OM3 50/125 µm

Teljesítmény kategóriák: OM3 multimode, Konnektorok típusok: LC-ST, Patch kábel hossz: 20 m
P/N: POM3D-LCST-200
Teljesítmény kategóriák
Konnektorok típusok
db
  • LSOH halogénmentes köpeny

Műszaki specifikáció

LC konnektor
Csiszolás PC
Visszaverődési csillapítás ≥ 20 dB
Beiktatási csillapítás ≤ 0,3 dB
Ferrul anyaga kerámia (cirkónium)
Ferrul átmérője 1,25 mm
Csatlakoztatási ciklusok min. 1000
ST konnektor
Csiszolás PC
Visszaverődési csillapítás ≥ 20 dB
Beiktatási csillapítás ≤ 0,3 dB
Ferrul anyaga kerámia (cirkónium)
Ferrul átmérője 2,5 mm
Csatlakoztatási ciklusok min. 1000