Szerelt patch kábelek

Termék név
KELine duplex ST-SC patch kábel, OM2 50/125 µm
db
KELine duplex ST-ST patch kábel, OM2 50/125 µm
db
KELine duplex LC-ST patch kábel, OM2 50/125 µm
db
KELine duplex SC-SC patch kábel, OM2 50/125 µm
db
KELine duplex LC-SC patch kábel, OM2 50/125 µm
db
KELine duplex LC-LC patch kábel, OM2 50/125 µm
db
KELine duplex ST-SC patch kábel, OM3 50/125 µm
db
KELine duplex ST-ST patch kábel, OM3 50/125 µm
db
KELine duplex LC-ST patch kábel, OM3 50/125 µm
db
KELine duplex SC-SC patch kábel, OM3 50/125 µm
db
KELine duplex LC-SC patch kábel, OM3 50/125 µm
db
KELine duplex LC-LC patch kábel, OM3 50/125 µm
db
KELine duplex SC-SC patch kábel, OM4 50/125 µm
db
KELine duplex LC-SC patch kábel, OM4 50/125 µm
db
KELine duplex SC-SC patch kábel, OM5 50/125 µm
db
KELine duplex LC-LC patch kábel, OM4 50/125 µm
db
KELine duplex LC-SC patch kábel, OM5 50/125 µm
db
KELine duplex LC-LC patch kábel, OM5 50/125 µm
db