Warning: array_column() expects parameter 1 to be array, null given in /data/4/8/484cc7ad-f0e2-42f9-a487-b09a76cf2c30/krugel.hu/web/class/Produkt.php on line 117

Warning: array_column() expects parameter 1 to be array, null given in /data/4/8/484cc7ad-f0e2-42f9-a487-b09a76cf2c30/krugel.hu/web/class/Produkt.php on line 117
MPO MTP®​ megoldások - KRUGEL.hu

MPO/MTP®​ megoldások

Termék név
12-szálas optikai patch kábel 1x12 MTP – 1x12 MTP
db
12-szálas optikai trönk kábel 1x12 MTP – 1x12 MTP
db
24-szálas optikai trönk kábel 2x12 MTP – 2x12 MTP
db
48-szálas optikai trönk kábel 4x12 MTP – 4x12 MTP
db
72-szálas optikai trönk kábel 6x12 MTP – 6x12 MTP
db
96-szálas optikai trönk kábel 8x12 MTP – 8x12 MTP
db
24-szálas optikai patch kábel 1x24 MTP – 1x24 MTP
db
24-szálas optikai trönk kábel 1x24 MTP – 1x24 MTP
db
48- szálas optikai trönk kábel 2x24 MTP – 2x24 MTP
db
72-szálas optikai trönk kábel 3x24 MTP – 3x24 MTP
db
96-szálas optikai trönk kábel 4x24 MTP – 4x24 MTP
db
144-szálas optikai trönk kábel 6x24 MTP – 6x24 MTP
db
4-modulos patch panel
4-modulos patch panel
Cikkszám: PP1HU-04C-BLK
db
Modul 1x12 MTP – 6xLC duplex
Modul 1x12 MTP – 6xLC duplex
Cikkszám: CM12yy-zzzzzz
db
Modul 1x12 MTP – 6xLC duplex, fél méretű modul
db
Modul 2x12 MTP – 12xLC duplex
Modul 2x12 MTP – 12xLC duplex
Cikkszám: CM24yy-zzzzzzz
db
Modul 1x24 MTP – 12xLC duplex
Modul 1x24 MTP – 12xLC duplex
Cikkszám: CM24yy-zzzzzzzz
db
6xMTP adapterlemez
6xMTP adapterlemez
Cikkszám: FPyy-6MTP
db
Takaró lemez, standard méret
Takaró lemez, standard méret
Cikkszám: FPB-BLK
db
Takaró lemez, fél méret
Takaró lemez, fél méret
Cikkszám: FPBHD-BLK
db
Compact kábel MTP QSFP – LC duplex uniboot
Compact kábel MTP QSFP – LC duplex uniboot
Cikkszám: TC08yy-zzzzz-xxx
db
Compact kábel MTP CXP/CFP – 10xLC duplex uniboot
db
Kábel MTP CXP – MTP QSFP
Kábel MTP CXP – MTP QSFP
Cikkszám: TC24yy-zzzzz-xxx
db